Inbank na eko

Být eko nikdy nebylo rychlejší a jednodušší

Proč právě financování s Inbank na eko?

Určitě jste se již nejednou zamysleli, jak můžete i Vy přispět ke snahám o lepší životní prostředí. Uvědomujete si, že se již nejedná o módní trend ale nutnost, pokud si i nadále chceme užívat nádhernou a čistou přírodu. Co takhle začít ještě dnes a rovněž i ušetřit? Je to možné při využití financování s Inbank na eko. Našim klientům pomáháme financovat všechny ekologické bezemisní projekty, tj. tepelné modernizace, využití obnovitelných zdrojů energie, elektromobilitu a mnoho dalších projektů.

greenEnergyLoan.why.benefitOne.alt

Inbank na eko poskytuje exkluzivní podmínky financování. Budujme čistší budoucnost!

greenEnergyLoan.why.benefitTwo.alt

Investice do zelené energie se vyplácí, již po několika letech můžete začít šetřit na účtech za elektřinu a zároveň přispět k péči o naši planetu.

Instalace obnovitelných zdrojů energie jsou odolné, bezúdržbové a trvanlivé. Začnete se změnou již dnes.

Instalace obnovitelných zdrojů energie jsou odolné, bezúdržbové a trvanlivé. Začnete se změnou již dnes.

Žádost o financování Inbank na eko je jednoduchá

1

Kontaktuje jednoho z našich obchodních partnerů

Využijte jedny z nejlepších podmínek financování na trhu s Inbank na eko prostřednictvím našich obchodních partnerů
2

Získejte osobní nabídku

Naši partneři Vám na základě posouzení Vašich individuálních potřeb připraví řešení šité na míru tak, aby Vám co nejlépe vyhovovalo
3

Zažádejte si o úvěr

Přímo u našich obchodních partnerů můžete poptat nejlepší úvěrové podmínky na trhu s Inbank na eko. Jednoduše vyplníte žádost o úvěr a podepíšete příslušné smlouvy. Rychle a jednoduše
4

Uhraďte svůj zelený projekt s Inbank na eko a užívejte si jeho přínosy

Stačí jeden podpis a s Inbank na eko se můžete již brzy těšit ze své investice v čistší budoucnost

Podmínky financování s Inbank na eko

Částka: 25 000 – 650 000 Kč

Doba splácení: až 120 měsíců

Částka poskytnutého úvěru se odvíjí mj. dle výše Vašeho příjmu, výdajů, výsledku bankou provedeného pečlivého posouzení Vaší úvěruschopnosti a rizik.

FINANCOVÁNÍ S INBANK NA EKO VÁM MŮŽEME POSKYTNOUT, POKUD:

  • Vám již bylo 18 let a máte české občanství nebo povolení k pobytu,
  • doložíte svůj příjem a zároveň nejste ve zkušební nebo výpovědní době,
  • taktéž by na Vaše jméno neměla být vedena exekuce nebo insolvence.

PŘEDČASNÉ SPLACENÍ NEBO ODSTOUPENÍ OD ÚVĚROVÉ SMLOUVY

Předčasně splatit úvěr můžete kdykoliv. Stačí, když nám dáte vědět, kolik si přejete splatit nebo že chcete doplatit celý úvěr a datum, do kdy nám úhradu zašlete. My Vám na oplátku potvrdíme, kolik přesně Vám k doplacení zbývá. První předčasné splacení úvěru Inbank na eko máte u nás zdarma.

Samozřejmě můžete též od úvěrové smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od sjednání bez udání jakéhokoliv důvodu. Stačí nás písemně informovat na naší Klientské lince Inbank.

PŘED UZAVŘENÍM SMLOUVY

Velmi pečlivě si zvažte, zda je pro Vás úvěr Inbank na eko vhodným řešením. Podívejte se na svou finanční situaci a potřeby financování projektu.

  • Před podpisem úvěrové smlouvy si pozorně přečtěte naše obchodní podmínky a v případě jakýchkoliv nejasností se nás neváhejte zeptat.
  • Zvažte všechna pro i proti. Mějte na paměti, že v případě potíží se splácením, může být v budoucnu obtížnější si půjčit.
  • Více informací o různých možnostech financování s Inbank najdete na našich webových stránkách.
  • Po uzavření úvěrové smlouvy Vám doporučujeme nastavit si ve své bance trvalý příkaz, abyste všechny splátky měli včas a řádně uhrazeny.
  • Neváhejte se na nás obrátit v případě potíží se splácením, budeme Vám vždy nápomocni. Není horší řešení, než se vyhýbat komunikaci. Díky tomu se můžete vyhnout zbytečným nákladům.
  • V neposlední řadě, pokud změníte jakýkoliv kontakt, dejte nám, prosím, co nejdříve vědět. V případě jakýchkoli dotazů se obraťte na naši Klientskou linku Inbank, rádi Vám pomůžeme.