O nás

Inbank má estonské digitální kořeny. Své služby spotřebního financování nabízí v Pobaltí, Polsku a České republice, vkladové produkty poskytuje v Německu, Nizozemsku, Rakousku a Finsku. Digitální řešení našich finančních produktů používáme především pro to, abychom naše produkty mohli poskytnout všude tam, kde jsou potřeba a zajistili tak jejich napojení na platební potřeby při nakupování a zvýšili tak našim klientům spotřebitelský komfort. Inbank v současnosti poskytuje své služby přibližně 804 000 aktivních klientů ve čtyřech zemích.

Naše mise

Našim obchodním partnerům pomáháme zvyšovat jejich prodeje tím, že na maximální možnou míru zjednodušujeme a zpřístupňujeme spotřebitelské financování.

Mezinárodní přesah

Pilířem strategie Inbank je rozšiřovat své působení na nové evropské trhy, kde poskytujeme úvěrové a vkladové produkty. V současnosti nás najdete v Estonsku, Lotyšsku, Litvě a Polsku, kde nabízíme oba typy produktů. A již brzy i v České republice. V Německu, Nizozemsku, Rakousku a Finsku nabízíme vkladové produkty.

Podívejte se na mapu poboček Inbank

Naše hodnoty

Chceme být aktivní, bystrou a otevřenou bankou

about.values.active.alt

Inbank aktivní

Jsme zaujatí akcí a stále hledáme nové příležitosti. Cílíme na výsledky, jsme houževnatí a učíme se z nezdarů

about.values.smart.alt

Inbank bystrá

Ceníme si zvídavých i zvědavých duší, které se nebojí vyzvat status quo. Uznáváme profesionalitu, smysl pro detail a praktická řešení

about.values.open.alt

Inbank otevřená

Dohromady tvoříme tým specialistů, kde je každý hlas slyšet. Pestrost názorů, rozmanitá diskuze a vzájemná ohleduplnost jsou u nás vysoce ceněny

Rozšiřujeme tým

Inbank hledá osobnosti, které by rády posílily její tým. Co říkáte, chcete být součástí našeho nového pojetí bankovnictví? Pokud Vám výzvy nejsou cizí a máte zkušenosti s bankovnictvím, informačními či komunikačními technologiemi, určitě se nám ozvěte na prace@inbank.cz.

Volné pozice
about.offers.alt